rosomac poleca
Sprzętem firmy Apple zajmujemy się od 1996 roku. Przykładamy wielką wagę do jak najwyższej i rzetelnej obsługi klienta. Chcielibyśmy aby każdy, kto jeszcze nie miał kontaktu z rozwiązaniami technologicznymi firmy Apple, dowiedział się jak wykorzystać ten sprzęt w pracy oraz w domu, by praca z komputerem była przyjemnością a nie nieustanną walką z jego systemem operacyjnym.












































Dziękuję z bardzo profesjonalną i sympatyczną współpracę. Polecam. Na pewno jeszcze skorzystam.
U Piotra Rosomaca kupiłem już 3 komputery do pracy w studio. 2 razy mini (M1 i Intel) + Mac Studio M2 - polecam tego sprzedawcę, ma uczciwe ceny i dba o klienta
Bardzo dziękuję za fachową pomoc. W tym roku Mac mini M4 zastapił Maca mini z poprzedniego zakupu. Nie ma to jak kupować Maki u kogoś kto zna je od podszewki. Serdecznie pozdrawiam. Gorąco polecam.