Kategorie

O firmie

Decydując się na zakup nowego sprzętu informatycznego zarówno do swojej firmy jak i użytku prywatnego nie powinniśmy kierować się wyłącznie popularnością marki. Jednakże, komputery Apple od wielu już lat na całym świecie stanowią swoisty gwarant najwyższej jakości oraz niezawodności w niemalże każdych okolicznościach użytkowych.

Asortyment sklepu internetowego rosomac.pl obejmuje wszystko to, co marka Apple jest w stanie zaproponować swoim Klientom. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi laptopy MacBook Pro 13 oraz 15-calowe, również te wyposażone w wyświetlacz Retina. Tym z Państwa, którym wyjątkowo zależy na łatwości posiadania swojego laptopa zawsze przy sobie, proponujemy wyjątkowo lekkie MacBook Air odznaczające się wyjątkowo wydajną baterią zawsze gotową do pracy. Jednocześnie zdając sobie sprawę z faktu, iż pewne obszary użytkowania wymagać mogą znacznie większej mocy i możliwości, prezentujemy szeroki zakres urządzeń stacjonarnych, desktopowych. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się smukły komputer typu all-in-one- iMac lub wyposażony w potężny procesor, Mac Pro. Jeśli natomiast zależy Państwu na posiadaniu sprzętu, który nie zajmie sporej ilości miejsca, a jego współpraca z mobilnymi sprzętami iOS okaże się wyjątkowo płynna, polecamy Mac Mini.

Sprzętem firmy Apple zajmujemy się od 1996 roku. Przykładamy wielką wagę do jak najwyższej i rzetelnej obsługi klienta. Chcielibyśmy aby każdy, kto jeszcze nie miał kontaktu z rozwiązaniami technologicznymi firmy Apple, dowiedział się jak wykorzystać ten sprzęt w pracy oraz w domu, by praca z komputerem była przyjemnością a nie nieustanną walką z jego systemem operacyjnym.

Oferujemy aktywne wsparcie posprzedażowe, czyli pomoc przy instalacji sprzętu, oprogramowania oraz darmowe konsultacje techniczne. Pomoc dotyczy również spraw związanych z serwisowaniem sprzętu, wstępną diagnozą usterek oraz na bieżącym informowaniu klienta o statucie naprawy jego urządzenia. Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny realizowany jest przez firmę Cortland.

Zapraszamy do kontaktu podczas którego nasi konsultanci pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru.